O firmie

Firma Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. tworzy i rozwija innowacyjne technologie informatyczne. W 2007r. jako pierwsi w Polsce udostępniliśmy użytkownikom usługę płatności za faktyczny czas postoju w strefach parkowania za pomocą telefonu komórkowego. W 2008r. ruszyła sprzedaż biletów w komunikacji miejskiej dzięki poszerzonej funkcjonalności aplikacji moBiLET.

Największy wzrost popularności moBiLET nastąpił 2011r. wraz z uruchomieniem nowej funkcjonalnej aplikacji na smartfony z systemem Android. Dzięki nawiązaniu współpracy z agentem rozliczeniowym wprowadziliśmy też możliwość łatwiejszych i szybszych płatności za bilety. Liczba dostępnych metod płatności dla użytkowników moBiLET nieustannie rośnie.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firma Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. pozostaje liderem w branży płatności za pomocą telefonów komórkowych. Usługa moBiLET jest dostępna jest we wszystkich regionach Polski, a oferowane rozwiązanie pozwala kupować elektroniczne bilety komunikacji miejskiej, dalekobieżnej oraz płacić za parkowanie w strefach płatnego parkowania i na parkingach prywatnych. Aplikacja moBiLET dostępna jest również na rynku niemieckim.

Oprócz aplikacji moBiLET nasza firma rozwija też system EXEK (kompleksowe narzędzie, które służy m.in. kontroli i egzekucji opłat parkingowych, a także portal reklamacji i płatności za opłaty dodatkowe oraz portal płatności za abonamenty parkingowe). Wśród marek Mobile Traffic DATA Sp. z o.o. jest również system zarządzania dostępem pojazdów ParkField. Może on współpracować z różnymi innymi rozwiązaniami w zakresie kontroli dostępu i pobierania opłat. Dedykowana wersja ułatwia także pobieranie i egzekucję opłat na parkingach otwartych bez barier dostępu.przejdź na mt-data.pl