O nas

Firma Mobile Traffic DATA to firma tworząca i rozwijająca innowacyjne technologie informatyczne. Od 2007 roku nasza firma jako pierwsza w Polsce udostępniła usługę rozliczania faktycznego czasu postoju w strefach płatnego parkowania za pomocą telefonu komórkowego. W roku 2008 ruszyła sprzedaż biletów w komunikacji miejskiej dzięki poszerzonej funkcjonalności aplikacji moBILET.

Największy wzrost popularności moBILET nastąpił w roku 2011 wraz z uruchomieniem nowej, bardziej funkcjonalnej, aplikacji na smartfony z systemem Android. Wprowadzono też możliwość łatwych przelewów internetowych przez nawiązanie współpracy z agentem rozliczeniowym.

Dziś firma Mobile Traffic DATA jest niekwestionowanym liderem we wciąż bardzo nowatorskiej branży płatności za pomocą telefonów komórkowych. Usługa dostępna jest we wszystkich regionach kraju, a oferowane rozwiązanie pozwala obecnie kasować elektroniczne bilety przejazdu komunikacją miejską i dalekobieżną oraz płacić za parkowanie w strefach płatnego parkowania.